Türen Kablo

Kablo sektöründe 1999 yılından beri Istanbul Karaköy ve Perpa ofislerinde pazarlama ve satış faaliyetlerini yürüten firmamız TÜREN KABLO VE ELEKTRİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 2009 yılındaki fabrika yatırımıyla, Tuzla’daki tesislerinde; Harmonize Kablolar, Enerji kabloları, Dalgıç Motor Pompa Kabloları, Kumanda Kabloları, Asansör ve Vinç Kabloları, gibi ürünlerden oluşan geniş ürün yelpazesiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Vizyonumuz


Ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak üretim yapan firmamız, üretime başlamasına paralel olarak Tüv – EN ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemini oluşturmuş ve ürün yelpazesinde bulunan ürünler için TSE belgelerini almayı başarmıştır.

En yeni teknolojik ekipmanın kullanıldığı fabrika laboratuvarımızda, kalite kontrol faaliyetlerinin titizlikle yürütülmesi ilke edinilmiştir.


Misyonumuz


TÜREN KABLO, sektörün tecrübeli isimlerinden oluşan ekibi ve süreklilik gösteren makine, teknoloji ve insan kaynakları yatırımlarının yanı sıra, müşteri ve çözüm odaklı çalışma anlayışıyla, ulusal ve uluslararası pazarlarda tercih edilen markalar arasında edindiği yeri sağlamlaştırarak, daha çok sayıda tüketiciye ulaşmayı hedeflemektedir.

H07V-K

Harmonize

YXV, N2XY 0.6/1kV XLPE Kablolar

Enerji

H07V2-K 90°C Isıya dayanıklı kablolar

Harmonize

H07VVH6-F Dalgıç Pompa Kabloları

Harmonize

Close Menu